I Liceum Ogólnokształcące

im. Adama Mickiewicza, ul. Emilii Plater 1, 69-200 Sulęcin
Tradycja i nowoczesność 

I Liceum Ogólnokształcące

im. Adama Mickiewicza, ul. Emilii Plater 1, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna hala sportowa 

I Liceum Ogólnokształcące

im. Adama Mickiewicza, ul. Emilii Plater 1, 69-200 Sulęcin
Siłownia na miarę XXI wieku 

I Liceum Ogólnokształcące

im. Adama Mickiewicza, ul. Emilii Plater 1, 69-200 Sulęcin
Siłownia na miarę XXI wieku 

O Szkole

W dniu 8 marca 2018  uczniowie naszego Liceum brali udział w Ogólnopolski Konkursie Fizycznym Eureka. Konkurs polegał na rozwiązaniu 30 zadań testowych i odpowiedzi na pytanie otwarte. Celem tego Konkursu jest utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy z nauk przyrodniczych, uzmysłowienie znaczenia fizyki w życiu codziennym człowieka oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych uczniów. Naszą Szkołę reprezentowali: Patrycja Dolińska, Mateusz Hurban, Mikołaj Konopko, Bartosz Matuszczak, Przemysław Sołtysiak, Kacper Stefanowicz Celina Ciecierska, Sara Fahim, Dawid Dura i Kacper Korbus. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki.

 

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

494023
Dzisiaj
Wczoraj
W tym miesiącu
Razem
1159
721
17031
494023

 Reforma edukacji

Nieodpłatna
pomoc prawna

<< więcej informacji >>

<< godziny przyjęć >>

 

 

 

Bezpłatne badanie
stanu technicznego
pojazdu

PRÓBNA MATURA
Z OPERONEM

KONCERT CHARYTATYWNY