27 września 2018 r. nasze dziewczęta (Anna Blicharz, Natalia Czułowska, Wiktoria Kaliszak, Martyna Kędzierska, Martyna Kosmala, Hanna Łukowska, Sara Puk, Ewa Zadwórna) oraz chłopcy (Paweł Kałużny, Jakub Krynicki, Jakub Pulkowski, Piotr Pempuś, Maksymilian Sobczak, Emil Szablewski, Jakub Dzierżyński, Dawid Zarębski) zajęli II miejsce w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży 2018/2019 - Zawody Powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Gratulujemy!

W dniach 1-3 czerwca 2018 r. nasi siatkarze (Jałocha Michał, Leitermeier Fabian, Masłowski Adam, Obrzud Maksymilian, Paczkowski Kuba, Pulkowski Jakub, Staats Aleksander, Szablewski Emil, Witek Jakub, Zakrzewski Jakub) uczestniczyli w finale Licealiady w Piłce Siatkowej chłopców na szczeblu ogólnopolskim w Ostródzie.

W turnieju brało udział 14 zespołów podzielonych na dwie grupy po 7 drużyn. LO Sulęcin zagrało w grupie z Wrocławiem, Gdańskiem, Ozorkowem, Augustowem, Olsztynem oraz Kętami. Pomimo dobrego występu w grupie, naszym licealistom nie udało się awansować do czołowej ósemki turnieju. Pokonali w grupie Augustów, który ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu w Polsce oraz po zaciętym spotkaniu ulegli licealistom z Ozorkowa 1:2 i 16:18 w tiebreaku, którzy jak się później okazało zdobyli brązowy medal.

Z turnieju wynosimy ogromne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w dalszych zmaganiach w lubuskich i ogólnopolskich rozgrywkach w przyszłym roku.

Nasza drużyna zajęła 9 miejsce w Polsce!

Aleksander Staats

Dnia 29.05.2018 r, nasi uczniowie wzięli udział w finale województwa lubuskiego w lekkiej atletyce.

Dawid Dura zdobył brązowy medal w skoku w dal oraz złoty medal w biegach na 100 m!

Nie zapomnijmy jednak o pozostałych uczestnikach, którzy brali udział w zawodach, lecz pomimo walki nie udało in się zdobyć medalu: Aleksander Staats - skok w dal, Michał Taberski- bieg na 100 m, Hanna Łukowska - bieg na 100 m.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Dnia 24.05.2018 r. w Nowej Soli odbyły się wojewódzkie finały Licealiady piłki siatkowej dziewcząt. W tym turnieju wzięły udział drużyny z: Nowej Soli, Zielonej Góry, Kostrzyna oraz naszej szkoły.

Niestety po zaciętej rywalizacji reprezentantki naszej szkoły nie zajęły miejsca na podium.

Skład drużyny: Kaja Surdo, Marta Lencewicz, Nikola Górna, Asia Staats, Karolina Olejniczak, Ania Blicharz, Martyna Kędzierska, Ola Pękalska, Hania Łukowska, Patrycja Dolińska
Trener: p. Łukasz Chajec

Hanna Łukowska, kl. I B

Dnia 21.05.2018 r. w naszej szkole odbyły się finały wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców. W tym turnieju wzięły udział szkoły z: Zielonej Góry, Międzyrzecza, Nowej Soli oraz Sulęcina.

Nasi chłopcy pierwszy mecz rozegrali z drużyną z Nowej Soli szybko ich pokonując 2:0, co dało im szansę gry o pierwsze miejsce. Wielki finał rozegraliśmy przeciwko drużynie z Zielonej Góry.

Waleczność chłopaków i ciężka praca poskutkowała wygraną z Zieloną Górą 2:0 dzięki czemu nasi chłopcy zostali MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO!

Zapraszamy do galerii zdjęć >>>link<<<