W grudniu 2017 r. po analizie ponad 100 wniosków złożonych przez szkoły i stowarzyszenia Komisja Do Spraw Stypendiów, pozytywnie zaopiniowała 35 z nich. Listę wyłonionych przez komisją stypendystów zatwierdził Zarząd Województwa Lubuskiego.
W gronie nagrodzonych młodych, ambitnych, kreatywnych młodych ludzi znalazła się Celina Ciecierska. Uczennica otrzymała nagrodę w kategorii naukowej, za nieprzeciętną aktywność w konkursach, osiągnięcia na szczeblach wojewódzkich i ogólnopolskich oraz za wysoką średnią ocen.

29 stycznia 2018r  stypendia najzdolniejszym uczniom naszego pięknego rejonu wręczyła osobiście Pani Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak na gali w w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Uroczystość uświetniły występy młodych muzyków, nagrodzonych stypendiami artystycznymi.

Celina jest uczennicą o wszechstronnych uzdolnieniach i zainteresowaniach. Nie ogranicza się tylko do jednej dziedziny, może poszczycić się zarówno osiągnięciami z dziedziny przedmiotów humanistycznych jak i ścisłych. Celina będzie mogła dzięki temu stypendium w dalszym ciągu rozwijać swoje zainteresowania i rozsławiać Sulęcin kolejnymi osiągnięciami. Miejmy nadzieję, że do końca roku szkolnego uczennica zadziwi nas niejednokrotnie swoimi sukcesami.

Stypendium zostało przyznane na wniosek Stowarzyszenia „Nasz Ogólniak”.

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia „Nasz Ogólniak”